Čo je to vlastne DOLBY ATMOS?

DOLBY ATMOS je v súčasnosti najdokonalejší zvuk v kine, aký kedy existoval. Zvuk DOLBY ATMOS je nastavený na úroveň 105 dB a tento dokáže navodiť reálnu atmosféru – nie na plátne, ale priamo pred vami počujete výbuchy áut, padajúce mrakodrapy či kričiace dinosauri. Každý film je pre návštevníkov fantastickým a vzrušujúcim zážitkom, na ktorý ešte dlho spomínajú. MLYNY CINEMAS sa zaradilo medzi najšpičkovejšie multikiná na Slovensku.

Revolúcia vo svete filmu - slovenská premiéra
Multikino MLYNY CINEMAS prináša pre diváka v slovenskej premiére ako prvé najvýznamnejšiu inováciu filmového zvuku od zavedenia DOLBY SURROUND. Touto novinkou na slovenskom trhu je unikátny zvuk DOLBY ATMOS. Ide o zvukový ekvivalent 3D filmu.
Ak ste doteraz prežívali skvelé napätie pri 3D filmoch, odteraz zažijete ešte väčší, intenzívnejší, dramatický a plný filmový zážitok.

V čom je tajomstvo zvuku DOLBY ATMOS
Zvuk sa rozplýva nad hlavami divákov, preniká do každého kúta kinosály, film ožíva v dych vyrážajúcich zvukových detailoch a vy sa stávate súčasťou skutočného príbehu.
DOLBY ATMOS vás vtiahne do filmu očarujúcim zvukom. Hudba, ľudia i veci ožívajú prostredníctvom zvuku v doteraz nepoznaných detailoch, ktoré sa vznášajú všade okolo vás, až kým vás úplne nepohltia. Stanete sa priamymi aktérmi príbehu a pocítite doposiaľ nové nepoznané dimenzie.
DOLBY ATMOS prináša fascinujúco čistý, precízny a zmyselný zvuk. Je jedinečný vo všetkých detailoch. Jeho podmanivá sila rozbúši vaše srdce, uvoľní adrenalín, utíši dych a vaša myseľ dosiahne nezabudnuteľný pocit pohody a relaxu.

DOLBY ATMOS prináša zvukový zážitok, o ktorom milovníci filmu mohli doposiaľ iba snívať.
Kinosála, v ktorej je inštalovaný zvuk DOLBY ATMOS, je naplnená reproduktormi zo všetkých strán. V strope kinosály sú reproduktory, ktoré zabezpečia najrealistickejší zvuk, aký ste kedy počuli. Väčšie množstvo postranných reproduktorov a predných reproduktorov umiestnených pod plátnom zabezpečí dokonalé priestorové efekty. Tieto reproduktory umožňujú silnejšiu reprodukciu basov a používajú kvalitnejšie subwoofery. Zvukové efekty si v multikine MLYNY CINEMAS v Galérii MLYNY v Nitre vychutnáte prostredníctvom sústavy 48 reproduktorov umiestnených za plátnom, na strope, bočných stenách a zadnej stene kinosály.
ATMOS bol uvedený na trh v roku 2012 a predstavuje piaty upgrade zvukového systému Dolby. Umožňuje prehrávať až 128 zvukových elementov súčasne.

Nájdi svoj film